Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SALTKAR, 1 par, SOCKERSKÅL, silver och glas, föreställande svanar, delvis genombruten dekor, svenska importstämplar, höjd ca
Smärre bruksslitage
297313
2015-03-04
Gör en kostnadsfri värdering här