Saltkar och sockerskål svanar

Saltkar och sockerskål svanar
Saltkar och sockerskål svanar
Saltkar och sockerskål svanar
Saltkar och sockerskål svanar
Saltkar och sockerskål svanar
Saltkar och sockerskål svanar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SALTKAR, 1 par, SOCKERSKÅL, silver och glas, föreställande svanar, delvis genombruten dekor, svenska importstämplar, höjd ca

Smärre bruksslitage

297313

2015-03-04