Arthur Henry Jenkins oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARTHUR HENRY JENKINS (1871-1940 England): Skogslandskap, signerad och daterad 1910, olja på duk, 40x50 cm

297319

2015-03-04