Luis Merino olja
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
LUIS MERINO (Mexico/Canada, född 1942): "Cello fragments", signerad Merino samt signerad och daterad a tergo 2004, olja på duk, 76x60 cm
Kuntoraportti
297328
Päivämäärä:
2015-03-16