Luis Merino olja

Luis Merino olja
Luis Merino olja
Luis Merino olja
Luis Merino olja
Luis Merino olja
Luis Merino olja

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

LUIS MERINO (Mexico/Canada, född 1942): "Cello fragments", signerad Merino samt signerad och daterad a tergo 2004, olja på duk, 76x60 cm

Kuntoraportti

297328

Päivämäärä:

2015-03-16