Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2005): Komposition, signerad J Coignard, olja på papper uppfodrad på duk, 50x67 cm
297353
2015-03-04
Gör en kostnadsfri värdering här