James Coignard olja

James Coignard olja
James Coignard olja
James Coignard olja
James Coignard olja
James Coignard olja
James Coignard olja

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2005): Komposition, signerad J Coignard, olja på papper uppfodrad på duk, 50x67 cm

297353

2015-03-04