Bonad Sunnerboskolan

Bonad Sunnerboskolan
Bonad Sunnerboskolan

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BONAD, Sunnerboskolan, daterad 1808, visar "Om de wisa mans offer", målad på papper uppfodrad på papper

Upphäftad på ram, hål revor, skador

297366

2015-03-05