Soffgrupp i rokokostil
2015-03-04
297369
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SOFFGRUPP, 1900-tal, rokokostil, bestående av soffa, 2 karmstolar, soffbord, bonad björk, soffans längd 208, bordets höjd 62, diameter 84 cm
Slitage