Bonad Sunnerboskolan

Bonad Sunnerboskolan
Bonad Sunnerboskolan
Bonad Sunnerboskolan
Bonad Sunnerboskolan

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BONAD, Sunnerboskolan, 1800-talets första hälft, visar De tre vise män, målad på papper uppfodrad på papper, ca 53x147 cm

Zustandsbeschreibung

Upphäftad på ram, hål, revor, skador

297370

2015-03-05