Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BONAD, Sunnerboskolan, 1800-talets första hälft, visar De tre vise män, målad på papper uppfodrad på papper, ca 53x147 cm
Zustandsbeschreibung
Upphäftad på ram, hål, revor, skador
297370
2015-03-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner