Parker och Mont Blanc-pennor
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RESERVOIRPENNA, 14 k guldstift, BLYERTSPENNA, Parker Vacumatic, 1930-40-tal, parkeretui, ej original, RESERVOIRPENNA, Mont Blanc, 14 k guldstift, BLÄCKPENNA, BLYERTSPENNA, Cross, originaletui
Bruksslitage, skador, Mont Blancpenna med namn
297384
2015-03-05