Parker och Mont Blanc-pennor

Parker och Mont Blanc-pennor
Parker och Mont Blanc-pennor

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RESERVOIRPENNA, 14 k guldstift, BLYERTSPENNA, Parker Vacumatic, 1930-40-tal, parkeretui, ej original, RESERVOIRPENNA, Mont Blanc, 14 k guldstift, BLÄCKPENNA, BLYERTSPENNA, Cross, originaletui

Bruksslitage, skador, Mont Blancpenna med namn

297384

2015-03-05