Servisglas
Valmis
2015-03-04
297390
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SERVISGLAS, 29 dlr, snarlika modeller med fasetterad slipad dekor, bestående av: 8+6 rödvinsglas, 7 grogglas, 8 snapsglas
Enstaka ej noterade nagg kan förekomma, brukslitage