Karl Axel Pehrson färglitografi
2015-03-13
297396
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL-AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska växter och insekter, signerad K. A. Pehrson -92, 92/385, färglitografi, bildyta 53x39 cm