Bronsfågel 1800-tal

Bronsfågel 1800-tal
Bronsfågel 1800-tal
Bronsfågel 1800-tal
Bronsfågel 1800-tal

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅGELFIGURIN, brons, 1800-talets slut, monterad på träplatta, otydligt signerad, höjd 45 cm

297409

2015-03-04