Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KRISTINA ABELLI ELANDER (född 1952),skulptur /väggrelief, Flower, signerad och daterad a tergo Kristina A Elander 89, bemålat trä, höjd ca 130 cm
297415
2015-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här