Kristina Abelli Elander skulptur

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KRISTINA ABELLI ELANDER (född 1952),skulptur /väggrelief, Flower, signerad och daterad a tergo Kristina A Elander 89, bemålat trä, höjd ca 130 cm

297415

2015-03-07