KG Nilson färgserigrafi i mapp

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILSON, KG (född 1942): Huset, 2002, signerad och numrerad KG Nilson EA 18/25, färgserigrafi, 34x34 cm, oramad i originalmapp

297418

2015-03-05