Georg Suttner olja

Georg Suttner olja
Georg Suttner olja
Georg Suttner olja
Georg Suttner olja

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GEORG SUTTNER (1922-2014): Havsbild, signerad Suttner, olja på duk, ca 14x22 cm, oramad

297424

2015-03-05