Talrör mässing

Talrör mässing
Talrör mässing
Talrör mässing
Talrör mässing
Talrör mässing
Talrör mässing

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TALRÖR, 1900-talets första del, mässing och förkromad plåt, längd ca 36 cm, märkt Manöverrum,

Slitage, bucklor

297426

2015-03-04