Olga Lanner bronsskulpturer

Olga Lanner bronsskulpturer
Olga Lanner bronsskulpturer
Olga Lanner bronsskulpturer
Olga Lanner bronsskulpturer
Olga Lanner bronsskulpturer
Olga Lanner bronsskulpturer
Olga Lanner bronsskulpturer
Olga Lanner bronsskulpturer

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLGA LANNER (1884-1961): (2) skulpturer i brons, föreställande busande hundar, signerad och daterad Olga Lanner 1939, respektive hare, tillskriven, höjd ca 6-7 cm

297442

2015-03-05