Byrå i mahogny 1800-talets första hälft
2015-03-05
297451
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BYRÅ, mahogny, 1800-talets första hälft, förgyllda beslag , höjd 90, 51x109 cm
Torrsprickor, fanérskador, översta lådans dragringar saknas, nyckel saknas