Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, mahogny, 1800-talets första hälft, förgyllda beslag , höjd 90, 51x109 cm
Torrsprickor, fanérskador, översta lådans dragringar saknas, nyckel saknas
297451
2015-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här