Byrå i mahogny 1800-talets första hälft

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, mahogny, 1800-talets första hälft, förgyllda beslag , höjd 90, 51x109 cm

Torrsprickor, fanérskador, översta lådans dragringar saknas, nyckel saknas

297451

2015-03-05