Lindorm Liljefors oljemålning
2015-03-05
297461
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDORM LILJEFORS (1909-1985), ängslandskap, olja på pannå, skrapsignerad och daterad Lindorm L, 24x32 cm