Matsalabord Karl Johan-stil
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATSALSBORD, 1800-tal, Karl Johan-stil, fanérat i mahogny, på pelarfot, fotavslut i form av lejonfötter, höjd ca 74, diameter ca 116, 3 iläggsskivor i betsad furu bredd ca 32, 46, 67 cm medföljer
Smärre ytskador, foten med sprickor och fanérskador, skivona med skador
297466
2015-03-05