Matsalabord Karl Johan-stil

Matsalabord Karl Johan-stil
Matsalabord Karl Johan-stil
Matsalabord Karl Johan-stil
Matsalabord Karl Johan-stil
Matsalabord Karl Johan-stil
Matsalabord Karl Johan-stil
Matsalabord Karl Johan-stil
Matsalabord Karl Johan-stil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATSALSBORD, 1800-tal, Karl Johan-stil, fanérat i mahogny, på pelarfot, fotavslut i form av lejonfötter, höjd ca 74, diameter ca 116, 3 iläggsskivor i betsad furu bredd ca 32, 46, 67 cm medföljer

Smärre ytskador, foten med sprickor och fanérskador, skivona med skador

297466

2015-03-05