Oljemålning med jägare

Oljemålning med jägare
Oljemålning med jägare
Oljemålning med jägare
Oljemålning med jägare
Oljemålning med jägare
Oljemålning med jägare

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, jägare i landskap, monogramsignerad och daterad E J 1917, olja på duk, 32x42 cm

297469

2015-03-05