Anders Österlin olejmålning
Vollendet
2015-03-06
297471
| Höchstes Gebot | 7 600 SEK |
| Schätzwert | 10 000 SEK |
ANDERS ÖSTERLIN (född 1926): Landskap, signerad och daterad anders österlin 2001, olja på duk, 80x100 cm