Henry Foley oljemålning
2015-03-05
297485
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
HENRY FOLEY (Storbritannien 1848-1874), "Marketday at Insbrück", signerad H. Foley, olja på duk, 51x76 cm