7 graverade porträtt bl.a. Kristian VII av Danmark

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PORTRÄTT (7), graverade, 1700-tal, bl.a. Kristian VII, Roslin, fältmarskalk Rehnskiöld, H. C. Kortholt Medicus (av Schenk 1707),
Varierande storlekar, ca 28x18/18x13 cm

Vissa skador, fläckar, några skurna,

297504

2015-03-05