Småskrifter mm, bl.a. om ekonomi 1700-1800-tal
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SMÅSKRIFTER, HANDLINGAR, PROTOKOLL MM, ca 1750-1815, bl.a. rörande ekonomi, av Nordencrantz m.fl.
Flertalet tagna ur band.
(i liten papplåda)
Varierande skick, fläckar, stämplar, några skador, enstaka defekter, några dubbletter, flertalet tagna ur band.
297511
2015-03-05