Mårten Andersson akvarell stilleben

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): Stilleben,
signerad Mårten. A, akvarell på papper, 34 x 26 cm
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären

297519

2015-03-30