Skrin 1700-tal

Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIN, på benställning, 1700-tal, ek, dekor av kompassros, total höjd ca 63, 40x28 cm

Omarbetat, renoverat, kompletterat, skador, listdelar saknas, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

297520

2015-03-05