Skrin 1700-tal
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIN, på benställning, 1700-tal, ek, dekor av kompassros, total höjd ca 63, 40x28 cm
Omarbetat, renoverat, kompletterat, skador, listdelar saknas, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
297520
2015-03-05