Golvlampor 1 par

Golvlampor 1 par
Golvlampor 1 par
Golvlampor 1 par
Golvlampor 1 par
Golvlampor 1 par
Golvlampor 1 par
Golvlampor 1 par
Golvlampor 1 par

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

GOLVLAMPOR, 1 par, 1970-tal, mässingspläterade, höj och sänkbara, höjd ca 130 cm

Slitage

297525

2015-03-07