Karl Bergman

Karl Bergman
Karl Bergman
Karl Bergman
Karl Bergman
Karl Bergman
Karl Bergman

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL BERGMAN, (1891-1965): Kustlandskap med solbelysta tallar, signerad K Bergman, olja på duk, 57x98 cm

Dukhål

297526

2015-03-05