Oljemålning landskap

Oljemålning landskap
Oljemålning landskap
Oljemålning landskap
Oljemålning landskap
Oljemålning landskap
Oljemålning landskap

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, Insjölandskap, signerad L Weng, olja på duk, 50x65 cm

Zustandsbeschreibung

297535

2015-03-05