Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, Insjölandskap, signerad L Weng, olja på duk, 50x65 cm
Zustandsbeschreibung
297535
2015-03-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner