Sybord gustaviansk stil

Sybord gustaviansk stil
Sybord gustaviansk stil
Sybord gustaviansk stil
Sybord gustaviansk stil
Sybord gustaviansk stil
Sybord gustaviansk stil
Sybord gustaviansk stil
Sybord gustaviansk stil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, 1900-talets andra hälft, låda med inredning, fanérat i mahogny, dekor av intarsia, beslag och fothylsor i mässing, höjd ca 70, 61x40 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, smärre ytskador

297543

2015-03-05