Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
PAUL FISCHER (Danmark, 1860-1934): Vid Kristianiafjord, signerad och daterad Paul Fischer 30/7-97, olja på duk, ca 46,5x32,5 cm
Smärre krackelyr, smärre färgbortfall
297557
2015-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här