Paul Fischer oljemålning

Paul Fischer oljemålning
Paul Fischer oljemålning
Paul Fischer oljemålning
Paul Fischer oljemålning
Paul Fischer oljemålning
Paul Fischer oljemålning

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

35 000 SEK

PAUL FISCHER (Danmark, 1860-1934): Vid Kristianiafjord, signerad och daterad Paul Fischer 30/7-97, olja på duk, ca 46,5x32,5 cm

Smärre krackelyr, smärre färgbortfall

297557

2015-03-09