Einar Wallqvist samiskt par i blyerts

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR WALLQUIST (1896-1985): (2) Porträtt, signerad och daterad-81, blyerts, 32x26 cm

297581

2015-03-16