Matta MMF
Valmis
2015-03-25
297584
| Korkein tarjous | 28 000 SEK |
| Arviointi | 8 000 SEK |
MÄRTA MÅÅS-FJÄTTERSTRÖM, matta, signerad MMF, rölakan, ca 208x102 cm
obetydligt bruksslitage