Lena A Linderholm akvarell

Lena A Linderholm akvarell
Lena A Linderholm akvarell
Lena A Linderholm akvarell
Lena A Linderholm akvarell

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENA A LINDERHOLM, Lena (född 1947): Flicka med blomsterkorg, signerad Lena A Linderholm, akvarell, ca 40 x 32 cm

297598

2015-03-06