Jan Brazda oljemålning

Jan Brazda oljemålning
Jan Brazda oljemålning
Jan Brazda oljemålning
Jan Brazda oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAN BRAZDA (1917-2011): Blomsterstilleben, signerad och daterad J Brazda -42, olja på pannå, ca 80 x 62 cm
UTTSTÄLLD: Värmlands Museum Karlstad, Nr 33, 1943

297618

2015-03-06