Skedar silver engelsk snäck

Skedar silver engelsk snäck
Skedar silver engelsk snäck
Skedar silver engelsk snäck
Skedar silver engelsk snäck

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 800 SEK

MATSKEDAR, 6 st, DESSERTSKEDAR, 8 st, TESKEDAR, 10 st, 1800-tal, engelsk snäckmodell, vikt ca 933 g

Slitage, 2 st med monogram

297625

2015-03-06