Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
9 000 SEK
ANDRÉ BEAUDIN (Frankrike, 1898-1979): Les oiseaux et l´escalier, signerad och daterad A. Beaudin 1936, olja på duk, 46x55 cm
PROVENIENS: Svensk-Franska Konstgalleriet, Stockholm
297632
2015-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här