Golvur Mullinex Derby

Golvur Mullinex Derby
Golvur Mullinex Derby
Golvur Mullinex Derby
Golvur Mullinex Derby

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GOLVUR, 17/1800-tal, England, fodral i ek, tavla i mässing märkt Mullinex Derby, dekor av meanderbård, lod, vev samt pendel finns, höjd 206 cm

Slitage, lös dekorlist

297647

2015-03-06