Golvur Mullinex Derby
Valmis
2015-03-06
297647
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
GOLVUR, 17/1800-tal, England, fodral i ek, tavla i mässing märkt Mullinex Derby, dekor av meanderbård, lod, vev samt pendel finns, höjd 206 cm
Slitage, lös dekorlist