Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GOLVUR, 17/1800-tal, England, fodral i ek, tavla i mässing märkt Mullinex Derby, dekor av meanderbård, lod, vev samt pendel finns, höjd 206 cm
Slitage, lös dekorlist
297647
2015-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här