Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1940-tal, fanerad i alm, höjd 78, 90 x 49 cm
Senare draghandtag, nyckel saknas, bruksslitage
297654
2015-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här