Sven Rinman

Sven Rinman
Sven Rinman
Sven Rinman
Sven Rinman

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN RINMAN (född 1910): Skärgårdskryssare, signerad o daterad 1951, olja på pannå, 45x37 cm

Smärre ytskador

297683

2015-03-07