Erling Gulbrandsen Fartygsporträtt "Norrland" 1924

Erling Gulbrandsen Fartygsporträtt

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERLING GULBRANDSEN (son till Olaf, född 1894): Fartygsporträtt - "Norrland", signerad och daterad E Gulbrandsen 1924, olja på pannå, ca 19,5x35 cm

297685

2015-03-07