Olaf Gulbrandsen "San Fransisco-Stockholm"

Olaf Gulbrandsen
Olaf Gulbrandsen
Olaf Gulbrandsen
Olaf Gulbrandsen

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OLAF GULBRANDSEN (Norge, 1873-1958): Fartygsporträtt - "San Fransisco, Stockholm", signerad och daterad Olaf Gulbrandsen Kra: 191?, olja på pannå,
ca 27x40 cm

Ytslitage

297688

2015-03-07