R Mattson Stettin "Mertaineen"

R Mattson Stettin
R Mattson Stettin
R Mattson Stettin
R Mattson Stettin

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

R MATTSON (född omkring 1895, verksam i Stettin): Fartygsporträtt av "Mertainen", signerad och daterad R Mattson Stettini 1935, olja/blandteknik, ca 31,5x49 cm

297690

2015-03-07