Skrivskåp 1700-tal
Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKRIVSKÅP, 1700-tal, bemålat, delvis bronserat, delvis förgylld beslag, inredning med imitationsmåleri, höjd ca 220, 140x59 cm
En nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, en nyckel saknas, senare bemålat, färgbortfall, höger dörr med en flisa borta, dörrspegel med sprickor
297693
2015-03-06