Skrivskåp 1700-tal

Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKRIVSKÅP, 1700-tal, bemålat, delvis bronserat, delvis förgylld beslag, inredning med imitationsmåleri, höjd ca 220, 140x59 cm

En nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, en nyckel saknas, senare bemålat, färgbortfall, höger dörr med en flisa borta, dörrspegel med sprickor

297693

2015-03-06