Cecilia Sikström färgserigrafi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CECILIA SIKSTRÖM (född 1962): Marlene, signerad och numrerad Cecilia Sikström 49/180, serigrafi, bladmått ca 58x56 cm

297696

2015-03-06