Axel Nilsson Smedsudden

Axel Nilsson Smedsudden
Axel Nilsson Smedsudden
Axel Nilsson Smedsudden
Axel Nilsson Smedsudden

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL NILSSON (1889-1981): "Fjatte och Moberg på Smedsudden 1920", signerad och daterad Axel Nilsson -20, blyerts, 28x40 cm

Hanteringsveck, fläckar

297714

2015-03-06